nebo
731 04 90 36
Objednání na sportovní prohlídku

Kariéra

Zdravotní sestra, administrativa
Do našeho týmu hledáme zdravotní sestru se zkušenostmi v ambulantním provozu nejlépe v oborech rehabillitace, tělovýchovné lékařství, interna, kardiologie

Forma pracovního úvazku: DPP, HPP
Nástup: Dle dohody 1Q/2018

Náplň práce:

 • administrativní činnost na recepci, zpracování dat pacientů do lékařského programu, příjem plateb
 • objednávání pacientů prostřednictvím telefonu, emailu i osobním kontaktem
 • plánování fyzioterapeutických procedur
 • komunikace se sportovními kluby
 • monitoring EKG, zátěžové ergometrie, spiroergometrie
 • obsluha elektroterapie (zaškolení je samozřejmostí)

Požadujeme:

 • odbornou způsobilost k výkonu povolání
 • příjemné vystupování, empatický a vstřícný přístup k pacientům
 • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
 • znalost Medicus výhodou
 • komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

 • příjemné, přátelské prostředí a mladý kolektiv
 • nově zrekonstruované prostory
 • moderně vybavené pracoviště
 • nadstandardní platové podmínky- fixní plat + odměna dle výkonu
 • příspěvek na vzdělávání až 6.000,-/ročně
 • pracovní dobu lze flexibilně přizpůsobit požadavkům

V případě zájmu zasílejte životopis na e-mail : pastrnakova@upsl.cz

KONTAKTY

Ústav preventivního a sportovního lékařství
José Martího 31, Praha 6, 162 52
Budova FTVS UK, blok E
č. dveří E136
e-mail: info@upsl.cz
Tel: 220 172 039, 731 049 036
Ordinační doba: dle objednání
Provozní doba:
Po - Čt 8:00 - 18:00
8:00 - 16:00